Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. hodina Láskovědy

13. 1. 2008

Ahojky!!! Sorry, že jsem tak dlouho nic nenapsala! Ale neměla jsem nějak na lásku náladu... Teď to však (doufám) napravím!!!!
Dneska se budeme bavit o tom, co dělat, když se zamiluješ do toho nepravého!

1.Problém: Zamilovala ses do kluka, u kterého podle tebe nemáš šanci, protože je třeba hrozně chytrý, je z bohaté rodiny nebo je sportovní hvězda. No a? To přece vůbec nic neznamená! Řešení: Pokud není nafoukaný a je zrovna singl, neházej flintu do žita a bojuj! Jenom se zbytečně podceňuješ!

2.Problém: Zamilovala ses do outsidera, se kterým se nikdo nebaví a všichni se mu posmívají. Máš strach, že kdybys s ním začala chodit, smáli by se i tobě. Řešení: Napřed by ses měla rozhodnout, na čem ti záleží víc - jestli na něm nebo na tvém postavení v kolektivu. Ale kde máš záruku, že by se ti posmívali taky? A navíc můžeš tomu chudákovi pomoct v boji proti těm posměváčkům. Koneckonců - ve dvou se to lépe táhne!

3.Problém: Tvé srdce bije pro bratra tvé kamarádky. Máš pocit, že by ti utrhla hlavu, kdybys s ním začala chodit. Řešení: Samozřejmě máš právo na tajemství, ale myslíš, že by se tak opravdu zachovala? Je to tvá kamarádka a měla by mít pochopení pro tebe i pro lásku vůbec. Můžeš lásku k jejímu bratrovi tajit, ale časem by na to stejně přišla. Vždyť být rodina s kamarádkou je super! A pokud je její brácha volný...

4.Problém: Zabouchla ses do zadaného. Řešení: Tak to honem ruce pryč! Tvůj idol už "klofla" jiná a dokud nebude zase volný, nemáš na něj právo! Neboj, vždyť všude kolem je spousta nezadaných kluků!

5.Problém: Zamilovala ses do někoho, kdo není vůbec podle představ tvých rodičů. Řešení: Rodiče jsou s tím možná protivní, ale chtějí, abys byla šťastná. Když jim naznačíš, že právě s tímhle klukem šťastná jsi, možná tě nakonec pochopí. Také to chce čas a více setkání - první dojem někdy klame! Na druhou stranu můžou mít tví rodiče i pravdu! Zamysli se nad tím.

6.Problém: Tvé srdce vzplálo pro kluka o dost staršího než ty. Vedle něj si připadáš jak malá holka. Řešení: Pokud je opravdu o hodně starší, láska z toho nikdy nebude. Takoví kluci mají jiné zájmy než kluci v tvém věku a taky je možná zajímají jiné holky. Můžeš ho mít jako tajný idol, ale víc od toho nečekej!

7.Problém: Jsi zamilovaná do burana. Stydíš se za to a taky tě tím odpuzuje, nemůžeš si ale pomoct - líbí se ti. Řešení: Tihle rádoby drsňáci se větš. akorát vytahují, ale ve společnosti holky vždycky měknou. Ne všichni, ale někteří ano! Rozhodně se nesnaž chovat tvrdě jako on - tím by sis napomáhala do hrobu! Sladké řečičky na něj nezapůsobí, buď přirozená! A nějaké ty lotroviny, co tropí, ho jednou přejdou!  

Tak co? Poradila jsem vám nějak? Pro dnešek je to všechno... tak se mějte!

A ještě DÚ pro ty, co rádi píší - napiš mi povídku o lásce! Bodů: Podle rozsahu povídky. Mějte se a ať se vám v lásce (a nejen v ní) daří!

lásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko málásko má

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Mia Thermopolisová, 14. 1. 2008 17:24)

Díky! Návod ti pošlu na mail.

otázka a komentář

(haylin, 14. 1. 2008 14:31)

Pěknej článek.A jak tam dáváš ty srdíčka?