Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. hodina - IN a OUT

29. 10. 2007

Co je IN a naopak OUT
Taky máte takové ty zbytečné ale důležité každodenní otázky u zrcadla? Tak to jste na správné adrese. Pár tipů co na sebe, co je IN.

Jak už jste si asi všimly, vrací se moda z let vašich maminek a možná i babiček.Tuto modu rozpoznáte podle zajímavě střižených triček, které svou délkou můžou připomínat i mini šaty. Jsou velice IN.K tomuto modelu se nosí hlavně džínové kalhoty či tříčtvrťáky tmavé barvy.Dále u tohoto modýlku nemůže chybět široký pásek.Např.: černý kožený pásek od Dolce Gabbana.
Ale pro ty méně při penězích jsou zde i normální. Kožené či barevné pásky s velkýma sponkama.Tohle na vašem oblečení nemůže chybět. Divily byste se jak dokáže zvýraznit postavu.Spíše jsme teď mluvily o jarních či letních modelech.

Ale pokud si zvolíte i správný "vršek" a boty je to IN po celý rok.Už pryč s bundami v rovném střihu.Teď jsou v módě pouze střihy. Jak na rukávech tak "nad zadečkem". Zkuste projít několik obchodů a uvidíte že jich najdete opravdu hodně. A poslední doplněk, které nám oživí naše oblečení jsou botičky. A jestli chcete být opravdu IN, tak přidejte jedině kozačky. A uvidíte že za ten den se vám zvedne sebevědomí.
A proč? Na to přijdete sami, když to vyzkoušíte.

Další domácí úloha je nepovinná,a otázka zní:Jaká teď letí moda? a)proužkovaná b) tečkovaná
                                                                                                                        
Své odpovědi mi zasílejte na mail Rudolphova@seznam.cz
Vaše madam Rudolphová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář