Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. hodina - Co u vás nesmí chybět

13. 11. 2007

1) ČELENKY

Čelenky jsou opravdu úplně nahoře na žebříčku trendy věcí. Barevné čelenky s mašličkou, které se barevně hodí k oblečení a nebo sami o sobě září, jsou opravdu IN. Jednoduché jednobarevné čelenky můžete nosit třeba dvě nebo i tři. To je novinka, kterou asi nejspíš přinesli EMO lidi. Barevné, křiklavé, velké a výrazné nebo malé a jednoduché. Je mnoho druhů a všechny jsou IN... kombinujte, s barvami nemůžete chybovat.. =) 

2) PLACKY

ouu, placky nebo-li odznáčky jsou opravdu super. Barevné obrázky a nebo anglické nápisy- nic lepšího nemůžete mít! =) ale !BACHA! na anglické nápisy, kterým nerozumíte. Mohlo by tam být něco sprostého o vás a když to budete hrdě nosit, nic moc hezkýho to nebude ne? =DNejdřív si to přeložte a pak teprve kupte... =) jinak placky můžete nosit kdekoli, na tašce, na džínách, triku, mikině, penálu.. prostě všude! 

3) TRIKA S NÁPISY A OBRÁZKY

Veselé obrázky, zajímavé nápisy (nejčastěji anglické)- to je hit. Já jsem si také hned pár takových triček pořídila. Třeba mám jedno s nápisem "I love rich boys" (já miluju bohatý kluky) =D No, sranda musí být, ne? Ovšem poslední dobou už v krámech nenajdete mmoc krátká trika k pupíku, ale nopak dllouhé, skoro jako tuniky. Dlouhá trika, přes to pásek, jj.. tak se to teď nosí. =)


4) BAREVNÉ PONOŽKY

Jéé, proužkaté, puntíkaté a nebo plyšové ponožky. Veselé barvy a vzory. Nejvíce se teď nosí kotníkové ponožky, už ani nevím, kdy jsem neposledy viděla u mladých lidí normální nad kotníky! =) A nebo třeba podkolenky! ty jsou také hodně moc populární. =) 

5) ČEPICE, ŠÁLY, RUKAVICE

Čepice a kšiltovky, sladká klasika. Ti, co mají rádi hip hop, nosí kšiltovky s rovnými kšilty. Je už zima a tak si zkuste spíše sehnat nějakou čepici přes uši, ta se bude hodit. Co se týče šál, nosí se dlouhé a barevné. Třeba proužkované a když je máte dlouhé ke kolenům, je to akorát. =) A rukavice se teď nejvíce nosí bezprsté, nejvíce jednobarevné. No a teď už jste připravené na pořádnou zimu, která co nejdříve začne. Sníh už tady máme a tak už nám nic nechybí a můžeme začít se zimní modou... =)

6) MÍT SVŮJ STYL

Poslední dobou chce mít každý svůj styl, svou image. EMO, INDIE, PUNK, ROCK nebo BESIHIM a mnoho dalších, každý se cítí jinak a každý má jiný styl. Podle stylů se také oblékáte a chováte.

Mějte se krásně.Vaše madam Rudolphová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář