Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. hodina - Očista kamene - 1. část

24. 6. 2007

Ahojky!
Dnes máme poslední hodinu před prázdninami. Chci vám tedy popřát příjemnou dovolenou. Ale teď už k minulému domácímu úkolu: ti, kdo mi odpověděli, odpověděli správně a byli za to po zásluze obodováni. :-)

Budeme se bavit o očistě kamene. To je užitečné pro ty, kdo nějaký kámen mají - a já bych byla ráda, kdyby aspoň jeden, ale nutit vás nebudu.Takže začínáme!

Vodou, sluncem a panenskou zemí
Nejznámější a nejsnadnější metodou je očista vodou a sluncem, která je nutná, získáme-li  kámen z druhé ruky. Kámen čistíme několik dní, vodu pravidelně vyměňujeme. Pak ještě kámen opláchneme proudem vlažné vody. Na slunci nebo na denním světle jej potom nabíjíme energií. Ještě důkladnější způsob očisty je zakopat kámen do panenské země. Po každém použití kámen opláchneme proudem vlažné vody nebo jej přes noc ponecháme v misce s vodou. Samozřejmě nabíjíme energií.

Vizuálně
Uvolníme se, zklidníme své myšlenky a citové rozpoložení a představujeme si, že kámen, který držíme v dlani obeplouvá čisté Boží bílé světlo. Během této doby se na kámen soustředíme s přáním, aby se z něj, Boží pomocí, negativní energie odpoutala a kladná se do něj opět vstřebala. Náročnějším způsobem je přát si, aby se negativní energie v kameni změnila na kladnou. Při tomto procesu převracíme kámen pozvolna v dlani.

To je zatím všechno, Dú: Pokud máte nějaký kámen, napište mi, zda ho čistíte či nikoli a jestli jste předtím než jsem vložila tuhle hodinu vůbec věděli, že se čistit má. A pokud nemáte žádný kámen, tak mi napište, jestli máte v plánu si nějaký pořídit nebo ne a proč. Domácí úkoly posílejte do: 15. července do 18:00!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak se toho zbavit ???

(Julie, 27. 6. 2008 12:27)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám doma nádherný hematit. Neprovádím na něm žádné rituály ale nosím ho stále u sebe. Jsem znamení panna ( vím, že tento kámen k mému znamení nepasuje ale moje náklonnost k němu je opravdu velká neboť jsem ho dostala od osoby mě blízké) A nedávno se na jeho nádherně černém lesklém povrchu objevily šedivé flíčky. Zkoušela jsem mořskopu sůl, zeminu, čistou vodu, atd. ale nic nepomohlo odstranit tyto skvrnky. Nevíte jak se jich zbavit??, Díky moc za odpověď. P.S.: Můžete mi odpověď PROSÍM poslat na mail??? Děkuji moc. julinka.konickova@seznam.cz