Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. hodina - Očista - 2.část

6. 9. 2007

Ahojky! Jsem ráda, že vás zase po prázdninách vidím!

Dnes konečně doděláme tu očistu a v příští hoďce se vrhneme na léčebné způsoby a pak už se budeme učit jen o kamenech. Například nejdřív nás čeká diamant.

V nejbližší době počítejte s testem z 1. hodiny! Pokud si nevedete poznámky (což byste měli!!!!) tak si honem přečtěte 1. hodinu ať máte test na výbornou! Nebojte, určitě to zvládnete! ;-)

Teď už ale k dnešní hodině...

Očista modlitbou
Sami si zvolíme slova prosté modlitby, provázené myšlenkou a láskou k Bohu, jeho síle a nikdy nevyhasínající životodárné energii. Poprosíme o očistu kamane a doplnění jeho energie.

Zkoušky očisty
Nejsnadnější zkouška očisty kamene je kyvadélkem - krystal křemene, zavěšený na niti z přírodního materiálu. 
Jiným způsobem je pocitová zkouška. Kámen držíme v dlani a ptáme se svých vnitřních pocitů.

Průběžná očista
Do kamene často vkládáme víc negativních sil, bolestí, nevyřešených konfliktů a blokád, než unese. Někdy se dokonce stává, pokud kámen včas není odložen nebo očištěn, že nám tuto energii s několikanásobně větší razancí vrací, nebo dostává trhliny, tmavne či ojediněle exploduje. Abychom tomu předešli, například při prudkých bolestech, migréně a obtížně léčitelných nemocích, kámen v průběhu léčby opláchneme vodou a poskytneme mu alespoň chvíli k nabytí dalších sil.
Jinými slovy, kamenům bycho měli co nejčastěji dopřát vodu, vzduch, slunce, pozornost a lásku.

DDÚ: Tentokrát bych chtěla, aby byl tento úkol povinný. Pokud už máte svůj vlastní kámen, je to v pořádku. Pokud však zatím žádný nemáte, byla bych ráda, kdybyste si ho pořídili. Stačí malý, nemusíte si rovnou kupovat drahokam. :-D A pokud vám dobrovolné úkoly chybí, můžete mi na xlaylax@seznam.cz napsat modlitbu, kterou byste používali při očistě modlitbou. Stačí krátká, ale jasná. Máte na to čas do 21. září 2007 do 18:00!!!!!!!

                                                 Vaše Kayla
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář