Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážně prima povídka

1. 6. 2007
Byla jednou jedna obyčejná škola. Děti to v ní nebavilo, protože tam byly protivné a zlé učitelky.Pak tam jednou přišla jedna nová holka, která byla zvyklá, že učitelé v jejich škole braly děti jako sobě rovné. Proto byla na všechny učitele drzá na říkala jim věci, které jiné děti ani nenapadly.Ta holka se jmenovala Heklérie.Dostávala jen samé poznámky a rodiče z ní byly zoufalí.Jednou četli inzerát o škole, která se jmenuje Magiola a rozhovory s dětmi té školy.Rodiče velmi zaujala slova ředitelky Kayly Jamesové: "Naše děti si školu docela pochvalují, protože se tu učí zábavnou formou a po hodinách si mohou odpočinout při zábavých kroužcích.Dostávají zde body za domácí úkoly a jiné věci pro školu prospěšné.Také se tu platí i jinou měnou než jsou peníze, např: svícemi,kotlíky atd. Místo tříd tu máme koleje: leopardy,delfíny,dinosaury,lišky.Pokud má vaše dítě problémy s chováním,mohla by mu naše škola pomoct, protože se tu žádné móresy netrpí!" Když si to rodiče přečetli,došli k názoru,že tohle by si měla přečíst i ředitelka školy, do které jejich dcera chodí. Tento článek jí poslali a začal y se dít ve škole změny. Ředitelka se asi inspirovala Magiolou a škola získala na popularitě u žáků i u rodičů.
(kolik za to dostanu bodů?)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

????

(WILL , 1. 6. 2007 18:16)

To je tvoje povídka?? Je super!!!
Jo,a to předtím (???? Will....)to mi ujelo když jsem omylem zmáčkla ,,enter"

????

(WILL , 1. 6. 2007 18:14)

děkuji

(Hay lin, 1. 6. 2007 17:23)

děkuji žes to sem dala!!!! :-D